Lijst gemaakt op: 29-10-2017 21:46:51

REGIO DRENTHE JSP TALENT TRAININGEN 2017/2018

TUSSENBEOORDELING DRESSUUR (locatie en invulling wordt later bekend gemaakt) OP DONDERDAG 18 en 25 JANUARI 2018
TUSSENBEOORDELING SPRINGEN (locatie en invulling wordt later bekend gemaakt) OP VRIJDAG 2 FEBRUARI 2018

NA AFLOOP VAN DE SERIE VAN 12 LESSEN ZULLEN WE OOK NOG EEN LEUKE (ZOALS GEBRUIKELIJK) GEZAMENLIJKE EINDAFSLUITING HEBBEN!



INSTRUCTEUR: Michel Priemis
Locatie: RV Staphorst (Schuthekkeweg 3, Staphorst)


Lesdata: 23/10, 06/11, 20/11, 27/11, 18/12, 08/01, 22/01, 05/02, 19/02, 05/03, 19/03, 09/04

Rubriek Michel Priemis

nr.RuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Vereniging
 MAANDAG     
 18.30 uur     
1Sanne De HaanStardustYoung Winsome's AdrianLCV.v.v. Rouveen e.o.
2Emiel HulstSensationSILVERLEA SIMPLY REDLCV.v.v. Rouveen e.o.
3Mascha WeinansDdm Anne-lienValentinoLCBoekweitruiters
4Justin WeinansDDM DaomiDouglasLDBoekweitruiters
 19.30 uur     
5Laura WiltingSympatyLe MatsjoLDBoekweitruiters
6Stijn HokseCarrera--LDV.v.v. Rouveen e.o.
7Shannon HartmannQugirl SKing KadanzLDEricaruiters
 20.15 uur     
8Saskia BrinkmanGeneveLevantos 2LDV.v.v. Rouveen e.o.
9Marleen OttenFlessenbos FlorianBerkhof's BusinessLDKoekange e.o.
10Aisha SmitMoonlight ShadowKamaro Van Orchid'sMDV.v.v. Rouveen e.o.


Michel Priemis/ Manege RV Staphorst - StaphorstFreek vd Laan / Hippisch Centrum - ExlooWim Pomp/ Stoeterij Gaesbeek - RuinenPaulien Alberts - Stal De Oude Meerdijk - EmmenFloor Vos - Manege de Rietweg - BronnegerMerieke Voorneveld - Manege Den Esch - Zuidwolde




INSTRUCTEUR: : Freek vd Laan
Hippisch Centrum Exloo (Valtherweg 27-A, Exloo)

Lesdata: 31/10, 07/11, 21/11, 28/11, 19/12, 09/01, 23/01, 06/02, 20/02, 06/03, 20/03, 10/04

Rubriek Freek vd Laan

nr.RuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Vereniging
 DINSDAG     
 18.30 uur     
1Arlène KransOrchid's DarlingKantje's CarlandoLDHondsrug
2Julian KruitLa BiondaPolsbury PirelliLDBumaruiters
3Annerieke ZingerChanel--LDStroomruiters
4Charissa PrinsIcarusIsmarLEStroomruiters
 19.30 uur     
5Mariska OosterveldPolo--MEWeideruiters
6Thirza FokkensEasy QuibellQuite EasyZEStroomruiters
7Robin SikkensHealth4Horses EasyBoyCarthino ZLPMillenniumruiters
8Arjen LomulderGlobalCardentoLPStroomruiters
 20.30 uur     
9Lisette NijstadHigh Quality vd FaliebergQuality TimeLPCeres
10Amber BontjerEspecialHamletLPEricaruiters
11Yorick ReindersGuido vd FaliebergAstrelloZPMillenniumruiters


Michel Priemis/ Manege RV Staphorst - StaphorstFreek vd Laan / Hippisch Centrum - ExlooWim Pomp/ Stoeterij Gaesbeek - RuinenPaulien Alberts - Stal De Oude Meerdijk - EmmenFloor Vos - Manege de Rietweg - BronnegerMerieke Voorneveld - Manege Den Esch - Zuidwolde




INSTRUCTEUR: Wim Pomp
Stoeterij Gaesbeek (Echtenseweg 23A, Ruinen)

Lesdata: 24/10, 07/11, 21/11, 28/11, 19/12, 09/01, 23/01, 06/02, 20/02, 06/03, 20/03, 10/04

Rubriek Wim Pomp

nr.RuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Vereniging
 DINSDAG     
 18.30 uur     
1Myrthe VosMoragOrlandoMDStroomruiters
2Marlou DekkerMacho--MDBoekweitruiters
3Anne - roos PrinsEinsteinWoodrow CarisbrookeMDVrederuiters
 19.30 uur     
4Rheava SiyCerise de CirceeVDL WittingerLECeres
5Fabienne KosterGlasgowUstinovLEWeideruiters
6Britt WiersmaInsallah II SZambesiLPMillenniumruiters
7Mart KruithofEl MachoConterno GrandeLPWoldruiters






INSTRUCTEUR: Paulien Alberts
Stal de Oude Meerdijk (Oude Meerdijk 48, Emmen)

Lesdata: 23-24-25/10, 06-07-08/11, 20-21-22/11, 27-28-29/11, 18-19-20/12, 08-09-10/01, 22-23-24/01, 05-06-07/02, 19-20-21/02, 05-06-07/03, 19-20-21/03, 09-10-11/04

Rubriek Paulien Alberts

nr.RuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Vereniging
 MAANDAG     
 19.30 uur     
1Nadi DunningFairytaleBe FairM1PHce Ruiters
2Marit HaarmanD'Arling Bulls SambucaNevadoZ1PGrootveldruiters
       
 DINSDAG     
 19.00 uur     
3Willemijn Sijbengawinnetou--L1CStroomruiters
4Natisha ZomerNikkiMelle JeromL2CHce Ruiters
5Manon BolderdijkMarcelMake My DayL1DZuidenveld
 19.45 uur     
6Lisa UilenbergMicky--M2DPolarfurst
7Dodi KoopsE'dusanceCarthino ZL1PStroomruiters
8Anouk DoornbosIvolaChello Ill VDLL1PStroomruiters
       
 WOENSDAG     
 19.30 uur     
9Lieke SlotboomNoa--L2DAlterbergruiters
10Floor ScheversSaartjeWinstonM1DAlterbergruiters






INSTRUCTEUR: Floor Vos
Hippisch Centrum Exloo (Valtherweg 27-A, Exloo)
Lesdata: 31/10, 07/11, 21/11, 28/11, 19/12, 09/01, 23/01, 06/02, 20/02, 06/03, 20/03, 10/04

Manege de Rietweg (Dorpsstraat 14, Bronneger)
Lesdata: 25/10, 08/11, 22/11, 29/11, 20/12, 10/01, 24/01, 07/02, 21/02, 07/03, 21/03, 11/04

Rubriek Floor Vos

nr.RuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Vereniging
 DINSDAG EXLOO     
 18.00 uur     
1Nina KappenMax--L1DGrootveldruiters
2Myrthe KnolUrcha KDutchboyL1EEsdalruiters
3Marleen PolDarius Du BoisDanny GoldM1DBrinkruiters
4Pleun PassierSuper HeroCadlanvalley GoldstarM1CHullen
       
 WOENSDAG BRONNEGER     
 18.45 uur     
5Lize ScholingLady ChanelHeitrak's MarvinL1DAlterbergruiters
6Marieke WobbesArlandoColumbusL1PKnollegruunruiters
7Iris SchuilingDenver Uitgees--L2DMarkeruiters
 19.30 uur     
8Kim AusmaHavyraCalifornia WzL1PNorg
9Britt TimmermanNiecoletHofnarM1EAlterbergruiters
10Maud SchuwerFlairJohnsonL2PHce Ruiters
 20.15 uur     
11Daniek TissinghNylanoIrakionL2EReestruitertjes
12Sanne SlothouwerMagicKarlosM1ENorg
13Jody MulderGomesChello Ill VDLM1EOostermoer RV & PC
 21.00 uur     
14Kelsey Den OtterElando K&MMeander V.d.heimerieteM1PKnollegruunruiters
15José GlassDamarioKing of Heart'sM2PEekwalruiters




INSTRUCTEUR: Merieke Voorneveld
Manege Den Esch (Nijverheidsweg 41, Zuidwolde),
Lesdata Zuidwolde: 23/10, 06/11, 20/11, 27/11, 18/12, 08/01, 22/01, 05/02, 19/02, 05/03, 19/03, 09/04

Merieke Voorneveld (Hoofdstraat 21, Exloo)
Lesdata Exloo: 30/10, 13/11, 04/12, 11/12, dag in de kerstvakantie in overleg, 15/01, 29/01, 12/02, 26/02, 12/03, 26/03, 16/04

Rubriek Merieke Voorneveld

nr.RuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Vereniging
 MAANDAG ZUIDWOLDE     
 18.30 uur     
1Kristel HuizingChanel--L1EReestruitertjes
2Anna StroetingaSandor--L1EDwingeloo
3Marjanneke HendriksKraneveld's KadansJacobspeel's RockyL2DDiever En Omstreken
4Joan SchoemakerCoco ChanelPrince ParadisoL2EZuidwolde
 19.30 uur     
5Sohayla TahaSifraOrchard BoginovL1DPonyclub Meppel
6Melanie JongbloedHulstkamp's WinstonWester Aikema's CasparL1DGeneraal Van Den Bosch
7Roos SipsValeroRecruutL1EPonyclub Meppel
8Joey VersnelReporteroPeriodista VL1EZuidwolde
 20.30 uur     
9Anna-Marie AntonisseTuschinski's YanaTuschinskiL1PWeideruiters
10Vera MagereijArinossaDonnerrufL1PGeneraal Van Den Bosch
11Anouk WaningeWhisperRubiquilL1PPrinses Beatrix
12Anne - roos PrinsSimply the BestSilbermondL1PVrederuiters
       
 MAANDAG EXLOO     
 19.00 uur     
13Annamarie SchoonenDance With MeZenonL2PKasteelruiters
14Ilse De VriesGently BlackJazzL1PDrentse Hooglanden
15Agnes Van RijswijkWietse Van 't OostendeJacobM1PDiever En Omstreken
 19.45 uur     
16Mandy VerschoorBo-Gi' s BoleroVerona's Bo-giL2DWeideruiters
17Meike WoldendorpRaisa's WeeringLe MatsjoM1DNorg
18Louise GuichelaarIzarmaBretton WoodsL1PWeideruiters