------------------------------------------------------------------------------------------
HOOFDSPONSOR

De Boer Horsetrucks
Specialist in 2 Paards Horsetrucks voor B-rijbewijs op maat en paardentrailers
------------------------------------------------------------------------------------------

Lijst gemaakt op: 29-07-2018 15:05:09

REGIOKAMPIOENSCHAP SPRINGEN DRENTHE 2018, 26 t/m 28-7-2018, Exloo

L SPRINGEN PAARDEN

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Meyerink, M.

L/P, 1 parcours (52 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Wim Pomp (Sel)Jacoba Stud ImosaBiscayoLPStroomruiters070,44070,92070,44037,84
2Marit Leegte (Sel)DeralinnUp To DateLPEekwalruiters065,04065,63065,04433,50
3Jos Bosman (Sel)Happy brugalBrugal VDLLPBoekweitruiters068,62065,14068,62433,55
4Lisette Nijstad (Sel)High Quality vd FaliebergQuality TimeLPCeres070,95071,08070,95439,13
5Kim Tebbertman (Sel)G-starCardentoLPStroomruiters066,65174,44166,65  
6Joanne Vos (Sel)Irango (res)Durango VDLLPStaphorst e.o.067,54468,21467,54  
7Liesanne Van Dijk (Sel)Gannelotte v (res)IndoctroLPMensinghe Roden070,19470,44470,19  
8Roel Harke (Sel)Hot shot v (res)Zirocco BlueLPStaphorst e.o.069,37678,64669,37  
9Iris Slomp (Sel)Hollywood (res)Arezzo VDLLPOlieveldruiters064,33865,54864,33  
10Esme KuiperFuecoArthos RLPBumaruiters068,33873,77868,33  
11Jolanda Boverhof - TissinghFritzZapatero VDLLPWoldruiters068,41867,70868,41  
12Miranda HarkeIndrasinaCorlandLPStaphorst e.o.068,73871,44868,73  
13Ellis BrinkmanGarciaAstrelloLPStaphorst e.o.071,18869,38871,18  
 
14Isabeau BrouwerEastenCorlandLPViribus Unitis071,171079,271071,17  
xLuck VosfaylinnQuality Time TNLPBrinkruiters074,57Uit11  74,57  
16Kimberley Van der MikHappynessPrimarLPMillenniumruiters465,01   65,01  
17Joanne VosIbea HhCrespo VDLLPStaphorst e.o.466,24   66,24  
18Mart KruithofEl MachoConterno GrandeLPWoldruiters466,97   66,97  
19Lammie TeunissenHighfiveToulonLPStaphorst e.o.468,35   68,35  
20Menno WaningeGrolsch v/d PonderosaUkatoLPStroomruiters469,33   69,33  
21Kirsten RedderHouston coeur LPStaphorst e.o.471,11   71,11  
22Roel HarkeHaldine iiDakota VDLLPStaphorst e.o.471,80   71,8  
23Marit LeegteGoGoUp To DateLPEekwalruiters471,94   71,94  
24Marije ZomerFeroniaLucky BoyLPViribus Unitis472,54   72,54  
25Anne - marie VosIlancaHarley VdlLPStaphorst e.o.576,04   76,04  
26Lisette NijstadInternational GjbZambesiLPCeres576,66   76,66  
27Didi MulderdaimondUkatoLPExloo682,03   82,03  
28Kristyna MikulkovaHarvard LPHce Ruiters785,02   85,02  
29Sanne SnippeInfinity--LPKasteelruiters785,44   85,44  
30Sanne BroekmanIetsiepietsieBustiqueLPVrederuiters863,21   63,21  
31Sanne Van der WeteringFairy CocktailCincinettiLPMillenniumruiters863,79   63,79  
32Britt WiersmaInsallah II SZambesiLPMillenniumruiters864,93   64,93  
33Arjen LomulderGlobalCardentoLPStroomruiters865,83   65,83  
34Jody GrasdijkGigolo-vittorioVittorioLPStroomruiters868,47   68,47  
35Cathy RusscherErusaMarlonLPStaphorst e.o.870,68   70,68  
36Marijke MulderHurettaZilverstar TLPBrinkruiters870,81   70,81  
37Theresia BlaauwChivaL'espritLPWoldruiters873,11   73,11  
38Hilde TimmermansDior SVeronLPBoekweitruiters873,90   73,9  
39Anja VeldmanInteraard AgainCaramboleLPBergveen1267,58   67,58  
40Jari BroekmanMilanoIīm Special De MuzeLPVrederuiters1269,91   69,91  
41Maarten HoogeveenIlowena kdvHarley VdlLPStaphorst e.o.1275,81   75,81  
42Inge De WitGuniki r.w.SpartacusLPPolarfurst1378,78   78,78  
43Hilde TimmermansIcebreakerDouglasLPBoekweitruiters1584,35   84,35  
44Shannon GroeneveldCriminal BazaarGrannexLPStroomruiters1668,66   68,66  
45Myrthe OttensFlying FelixLucky BoyLPHondsrug1674,56   74,56  
46Daisy Van GarderenHumpy DumpyDouglasLPBoekweitruiters2070,19   70,19  
xJody GrasdijkLoverboyL'EspritLPStroomruitersUit11       
 MariŽl Van MensvoortGo for itArezzo VDLLPExlooUit11       
 Esmee DoekChef Alki--LPHullenUit12       
 Ben JonkerTripelFuroreLPBorkerruitersUit2       
 Sven KatsMc ChampionMc JonnasLPPrinses BeatrixVrijw       
 Lisa Van der HulstBaroud de LibersartBaloubet Du RouetLPViribus UnitisVrijw       

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


B SPRINGEN PAARDEN
UITSLAG VAN DE 1e RONDE

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Kuijer, E.

B/P, 1 parcours (48 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Miranda Harke (Sel)JackpotDallas VDLBPStaphorst e.o.085,0
2Astrid Reinders (Sel)Jaylon (res)Triomphe De MuzeBPBoekweitruiters080,5
3Renate Koetsier - Van AsseltIdentity HxEl PrimeroBPWoldruiters080,0
 Rosanne Schreuri-LanciaLuxBPVrederuiters080,0
5Daan Reuvekamp (Sel)Cerasuolo ZCanabis ZBPBoekweitruiters078,0
6Manon Van den Hof (Sel)ChallengerSydneyBPCeres077,5
 Annemieke HatzmannHistoryDakarBPKnollegruunruiters077,5
8Dize MentinkBonzaiSarantosBPHondsrug077,0
9Jurrian Boldewijn (Sel)Ginie (res)Tangelo Van De ZuuthoeveBPStaphorst e.o.075,5
 Anja VeldmanIndigo AgainHarley VdlBPBergveen075,5
11Margreet Bennink - HoeveGlow GranikoBodinusBPWoldruiters075,0
12Renate Koetsier - Van AsseltIrma-EEl PrimeroBPWoldruiters075,0
 
13Jordi Koopmans (Sel)Hirpina (res)ApplausBPBoekweitruiters072,5
14Manon HooijerJalomaMariusBPVrederuiters072,5
15Djamilla Kooiker (Sel)Jannaborough (res)CharismaBPStaphorst e.o.067,5
16Julia BijlGriffin d'OHos D'OBPViribus Unitis065,5
17Christa SchaaphokIdolinNumero UnoBPKnollegruunruiters485,0
18Tessa KnaapDonovan KHold Up PremierBPRavenruiters480,0
19Marielle HilhorstCarismaCaretinoBPWoldruiters478,0
20Vera SantingVadimOrameBPBorkerruiters477,5
 Lisette NijstadJimmy Lee GjbUp To DateBPCeres477,5
 Anne britt DoornbosCasanova UitGeesCascoBPAlterbergruiters477,5
23Anke GomarusIniesta-VZirocco BlueBPMeppel e.o.475,5
24Dianne TijmesOptimo de TiloGoldspring De LauzelleBPViribus Unitis475,0
25Lisa JagerGrigorisVittorioBPRunderuiters472,5
26Dianne TijmesIciTangelo Van De ZuuthoeveBPViribus Unitis471,0
27Mirte MarrinkJuventusEl PrimeroBPStroomruiters470,0
28Gaby WittemanChin AirChin ChampBPKnollegruunruiters467,5
29Kimberley Van der MikJiskaNeroBPMillenniumruiters465,0
30Romy KamermanIbizaUp To DateBPViribus Unitis573,0
31Menno WaningeFendtContendro 1BPStroomruiters877,5
 Lois VosIhr FŁrstinCasimoBPStroomruiters877,5
33Jody GrasdijkHa die BrumQuasimodo ZBPStroomruiters875,0
34Jody GrasdijkFitalleIndoctroBPStroomruiters872,5
35Martijn WekemaBarrisiaCavalierBPHondsrug870,0
36Jente HollanderIzaloreAdvanceBPOostermoer967,5
37Charlotte BakkerIndexDexter RBPExloo1070,0
38Melle DoornbosFlying Jackpot UitGeesDurango VDLBPAlterbergruiters1270,0
39Laura WiltingLa FayetteLascadellBPBoekweitruiters1265,0
40Anne V.d. EerenbeemtHot summerWyntonBPStroomruiters1670,5
41Kimberley Van der MikMachoNeroBPMillenniumruiters1667,5
42Jody GrasdijkGolddiggerAsti's AmsterdamBPStroomruiters1665,0
 Lisette WalsIvhana van de BakkershoeveAmmerseeBPDwingeloo1665,0
44Henk KamermanHappinessUp To DateBPViribus Unitis2062,5
45Laura MilatzGellyParcivalBPHondsrug2465,0
xMarle SipmaL.i.t.'s DoduliaOptimistBPKasteelruitersUit2 
 Didi MulderGarellaEldorado Van De ZeshoekBPExlooUit2 
 Tara BijlFrescoVDL CampbellBPViribus UnitisVrijw 

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


L SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

L/D-L/E, 1 parcours (32 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Ruben De Vries (Sel)FazouZazou RLEV.v.v. Rouveen e.o.068,18065,7068,18031,05
2Manon Van den Hof (Sel)Anemone TenerifeMermus RLEZuidwolde070,19061,04070,19032,17
3Julian Kruit (Sel)La BiondaPolsbury PirelliLDBumaruiters064,95057,65064,95033,51
4Chanell Kleine (Sel)Vito--LDWeideruiters071,64064,73071,64034,09
5Aisha Smit (Sel)De Leijen's KimKosmo Van Orchid'sLDV.v.v. Rouveen e.o.061,2054,44061,2428,4
6Marleen Otten (Sel)KarandeshKraneveld's KadansLDKoekange e.o.066,71060,78066,71433,03
7Manon Van den Hof (Sel)Anemone Cesira (res)Kantje's RonaldoLDZuidwolde066,74058,36066,74833,71
8Sven Klomp (Sel)Moonlight (res) LDHuneruiters066,9061,39066,9836,15
 
9Bibi Wemmenhove (Sel)Biko (res) LEMillenniumruiters071,66466,05471,66  
10Jordi KoopmansDe Boer-Horsetrucks Willow LDV.v.v. Rouveen e.o.064,48859,9864,48  
11Anouk Van der VinneBurberry BrittOrchard Red PrinceLDWeideruiters466,01459,42866,01  
12Aylana SmitMoonlight ShadowKamaro Van Orchid'sLDV.v.v. Rouveen e.o.466,59452866,59  
13Aisha SmitDe Leijen's ZiezoZipLDV.v.v. Rouveen e.o.463,51860,641263,51  
xArlŤne KransZavanelli MarjosRichardLEHondsrug068,85Uit11  68,85  
15Maurice KokShakiraVivienne's Vision Of FreedomLDZuidwolde462,7Vrijw  62,7  
16Marieke Van der LindeLafalettaLasinoLDWoldruiters468,99   68,99  
17Rosalie PotOosterbroek FemmyHolthausen Frodo IILDHondsrug469,63   69,63  
18Amber MennegaEspritDutch OilLEOostermoer RV & PC470,13   70,13  
19Manon Van den HofBon Jovi LDZuidwolde470,14   70,14  
20Annerieke ZingerChanel--LDStroomruiters473,08   73,08  
21Justin KoopmansDe Boer-Horsetrucks Bleu DiamondWellhouseLDBoekweitruiters473,55   73,55  
22Ninah KoningOrchid's MatchoOrchid's CestaniiLDTempeliers679,1   79,1  
23Marleen OttenGoldwinKrachtpatserLDKoekange e.o.862,26   62,26  
24Justin WeinansDDM DaomiDouglasLDBoekweitruiters873,9   73,9  
25Britt ElderhorstPalderhoeve's JasperWielgerma's NelsonLDRavenruiters1793,5   93,5  
26Anne - roos PrinsVoem VoemLandinoLEVrederuiters1897,09   97,09  
27Cherine VosBacardi VTynagh MillerLDV.v.v. Rouveen e.o.2174,7   74,7  
xThamara KloostermanGijs bQuasimodo Vd MolendreefLEV.v.v. Rouveen e.o.Uit2       
 Charissa PrinsIcarusIsmarLEStroomruitersUit11       
 Dimphy FokkensPromises PMeonbury Peter RabbitLDStroomruitersUit2       
 Britt Van der KrekeMister Mowgli LDBoekweitruitersVrijw       
 Shannon HartmannQugirl SKing KadanzLDEricaruitersVrijw       

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


L SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

L/C, 1 parcours (13 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Marc Olde (Sel)Brummershoeve's PaladinMajorLCZuidwolde058,56051,05058,56
2Jennifer Hidding (Sel)si young LCHce Ruiters059,49459,69459,49
3Jayden Metting (Sel)J's Quickstar--LCBoekweitruiters062,24458,26462,24
4Marcella Berends (Sel)Allstar (res)Anjershof RockyLCRunderuiters468,8060,20468,8
 
5Jennifer Hidding (Sel)Bobby (res) LCHce Ruiters464,51463,75864,51
6Emiel Hulst (Sel)Orchid's Asja (res)KanshebberLCV.v.v. Rouveen e.o.1261,55455,601661,55
7Marleen Otten (Sel)Hello Goodbye (res) LCKoekange e.o.866,75864,591666,75
8Willemijn Sijbengawinnetou LCStroomruiters462,55Uit12  62,55
9Marleen OttenPikachuKlein Roderijs CocktailLCKoekange e.o.1080,8NG  80,8
xMike BoereBlack Sheep Farm's CondorCountryLCKoekange e.o.Uit2     
 Amanda VosChimano VHoppenhof's HeroLCV.v.v. Rouveen e.o.Uit2     
 Esmee van der VinneZazou LCWeideruitersUit2     
 Emiel HulstBanditRockyLCV.v.v. Rouveen e.o.Uit2     

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


L SPRINGEN Pony's Cat.: AB

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

L/A-L/B, 1 parcours (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Simon Redder (Sel)Black Magic--LBV.v.v. Rouveen e.o.069,31060,54069,31025,08
2Mike Boere (Sel)Mini MiltonVader OnbekendLAKoekange e.o.058,92059,48058,92026,85
3Emiel Hulst (Sel)Sandro (res)Mintfield GoldcrestLBV.v.v. Rouveen e.o.059056,97059424,13
 
4Justin Koopmans (Sel)De Boer-Horsetrucks Lucky Me (res)AlexLBBoekweitruiters069,42060,75069,42424,69
5Britt Booij (Sel)Macho (res) LBVrederuiters063,1469,19463,1  
6Renzo Zoer (Sel)First Lady (res)--LAKoekange e.o.063,2455,87463,2  
7Mascha WeinansDDM Spetter--LBBoekweitruiters876,14069,06876,14  
8Marcel SchoemakerBlacky-LBV.v.v. Rouveen e.o.480,55475,88880,55  
xFloor TissinghHenshof WeslyCarmana's EdelboyLBReestruitertjes067,91Uit2  67,91  
10Quinty VisserMarouscha LBHullen885,45NG  85,45  
11Renzo ZoerIsabelLinde hoeve's ElegantLBKoekange e.o.1267,37NG  67,37  

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


B SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

B/A-B/B, 1 parcours (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Mascha Weinans (Sel)D.d.m. Floor--BBBoekweitruiters074,0082,5
2Sander Hulst (Sel)Mandy (res)LambertBAV.v.v. Rouveen e.o.068,0080,0
 
3Renzo Zoer (Sel)Perfectje (res)Coelenhage's DixieBAKoekange e.o.063,5070,5
4Emma Guichelaar (Sel)Hambroek's Dancing Queen (res)Willow Tree's AmigoBBWeideruiters065,5465,0
5Marcel SchoemakerBlack-jackVikarien's JolyonBBV.v.v. Rouveen e.o.475,0  
6Lieke KleinLucky Lady--BBZuidwolde473,0  
7Fabian de VriesFloor BAV.v.v. Rouveen e.o.472,5  
xDaphne BouwmeesterBeautyVechtzicht's CometBAWeideruitersUit11   

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


B SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

B/C, 1 parcours (19 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Floor Tissingh (Sel)EquadorVisionBCReestruitertjes080,0085,0
2Annelin Pot (Sel)Coco (res)--BCHondsrug078,0081,0
3Justin Weinans (Sel)DDM Charlie (res) BCBoekweitruiters076,5080,0
4Rosanne Zinger (Sel)Miss Alinda (res)AladinBCStroomruiters070,0072,5
5Renzo ZoerGamekeeperWheemhoeve's MarkoBCKoekange e.o.070,5072,0
 Renzo ZoerblackyRoza's SavanetaBCKoekange e.o.068,5072,0
 
7Renzo ZoerMarshallWheemhoeve's MarkoBCKoekange e.o.068,0070,0
8Julian KruitNikki Nova BCBumaruiters480,0  
9Yemilla CosterRoxyNieuwmoeds PatrickBCV.v.v. Rouveen e.o.470,0  
10Jo Ann von der HeideLucky Lady BCKoekange e.o.874,5  
11Jennifer Hiddingevelien BCHce Ruiters1267,0  
12Hanna BoontjesElfos--BCHondsrug2360,0  
xBelinda GritterDark SecretDreamy's DaytonBCDrentse HooglandenUit2   
 Mara NoordhuisStanley--BCTempeliersUit2   
 ZoŽ DijksJaneWester Aikema's NorbertBCHondsrugUit2   
 Silke ReuvekampBG Divo DomaniEaster Mountain Didly DoBCBoekweitruitersUit2   
 Robin BrunstingMister Black Jack BCStroomruitersUit2   
 Nikki Fleur De HaanDublin--BCStroomruitersUit2   
 Mike BoereScooby DooKaiser Bonaparte WEBCKoekange e.o.Uit11   

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


B SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

B/D-B/E, 1 parcours (34 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Mascha Weinans (Sel)DDM Orchids Fiona BDBoekweitruiters075,0079,5
2Emily Hans (Sel)TrophyMikelBDMillenniumruiters077,5075,5
3Marcella Berends (Sel)ITALIňTTE DU VLIST (res)E- StarBERunderuiters064,5070,0
4Paulien Mulder (Sel)Asterhof's Vincent (res)Noordhof's SurpriseBDBrinkruiters067,5067,5
5Loes Meijer (Sel)Miss Montreal (res)--BDHondsrug060,0063,0
6Britt Elderhorst (Sel)Palderhoeve's Jochem (res)Oosterbroek FrancoisBDRavenruiters074,5467,5
7Mayla PijperGijs BDWoldruiters071,0467,0
8YaŽlle SchaarmanBailey BDKnollegruunruiters066,0865,5
9Justin VosAltrido's Olet's CasperNieuwmoeds PatrickBDBrinkruiters078,0Uit11 
 
10Annabel BootsmanBeauty BEPolarfurst157,5  
11Silke ReuvekampMona MieMiraculixBDBoekweitruiters480,0  
12Anica De BoerRenskeSulaatik's VersaceBDKlenckeruiters475,0  
 Amber KrulGidaKarlosBDV.v.v. Rouveen e.o.475,0  
 Nikki Fleur De HaanM&MOrchid's TygoBDStroomruiters475,0  
15Belinda GritterOdiniSulaatik's VersaceBDDrentse Hooglanden469,5  
16Laura LeitingKing BDHondsrug468,0  
17Marie-louise HulstSilverRivaldo HBDV.v.v. Rouveen e.o.467,5  
18Justin WeinansDDM O'blessOrchard Red PrinceBDBoekweitruiters467,0  
19Loussan DekkerOn-topWinstonBDBoekweitruiters460,0  
20Daniek Oude velthuisBoter's ChelsonWielgerma's NelsonBDStroomruiters677,5  
21Kristel SchepersPrinceOrchard Red PrinceBDZuidenveld665,0  
22Natascha NijhofDiamondBrouwershaven's Diamond HitBDHaoler Ruters657,0  
23Aylana SmitDe Leijen's ShannenDon Carino Du BoisBDV.v.v. Rouveen e.o.870,5  
24Jennifer Hiddingjack BDHce Ruiters865,5  
25Kiki Van HuizenMidnight Rebel BDStidalruiters972,5  
26Jenita JongschaapWorayoColumbusBEPonyclub Meppel964,0  
27Jayden MettingJ's ImpressiveTurberry Tom KittenBDBoekweitruiters1162,5  
28Fleur StruikSparkling PrinceKippure HoratioBDStroomruiters1462,5  
29Meike HeelingDushi WVerdiBEZuidenveld1459,5  
xTycho HatzmannVentje--BDStroomruitersUit2   
 Jasper PopkenEnjoy B--BDHondsrugUit11   
 Emily HansCarbonTitus BokoBDMillenniumruitersUit11   
 Charlotte BootsmanSonjaHeitrak's MarvinBDPolarfurstUit2   
 Carmen De WitteGaudy dhhBrugal VDLBEV.v.v. Rouveen e.o.Uit2   

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


M SPRINGEN PAARDEN

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Meyerink, M.

M/P, 1 parcours (40 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Alexander Chitty (Sel)IlexBaltic VDLMPCeres065,61073,91065,61
2Lars Wonder (Sel)Foxy FoxtrotVDL WittingerMPStroomruiters463,18069,75463,18
3Renate Beuving (Sel)Gladstone bCanturanoMPExloo064,46475,36464,46
4Willem Verdonk (Sel)High-topNamelus RMPMillenniumruiters064,58474,89464,58
5Martijn Van Geel (Sel)Il Liberty (res)I'm Special de MuzeMPBumaruiters064,89475,99464,89
6Sophie Arends (Sel)Et Tesse D (res)EmilionMPNoorddrentse Rij- en Jachtvereniging065,63475,03465,63
7Miranda Harke (Sel)Indless (res)Dexter RMPStaphorst e.o.466,86075,61466,86
8Roel Harke (Sel)Eyecatcher Ludine (res)Numero UnoMPStaphorst e.o.066,04580,54566,04
9Monique Gils (Sel)Bonhbouche B (res)Babouche Vh Gehucht ZMPStroomruiters461,65475,55861,65
10Marit LeegteLadinaLandprinzMPEekwalruiters463,52476,98863,52
 
11Peter HokseHappy la vieNamelus RMPStaphorst e.o.067,77874,83867,77
12Harm-Jan VosNashua ZNabab De ReveMPStaphorst e.o.066,13979,70966,13
13Willem VerdonkIkkeCream On TopMPMillenniumruiters466,30875,911266,3
14Romy FromaGimoraCťdricMPBergveen463,902475,882863,9
xBen AnholtsGilankaIndoctroMPOlieveldruiters067,31Uit1  67,31
 Margot NorderHappylethaNumero UnoMPBoekweitruiters068,31Uit1  68,31
17Britt WiersmaHetaldine w.h.LexiconMPMillenniumruiters462,75NG  62,75
18Xanne SluyterIcemanCanabis ZMPHce Ruiters467,41NG  67,41
19Bart WaningePonderosa`s KatinkaFantomas de MuzeMPStroomruiters780,55   80,55
20Annemieke HatzmannHendersonGlasgow-w Vh MerelsnestMPKnollegruunruiters863,49   63,49
21Marjolein Ter BraakeHibra's solier hbBustiqueMPCeres864,04   64,04
22Demi ReuvekampAlbion QCHinaultMPBoekweitruiters867,45   67,45
23Renate BeuvingInzellModestoMPExloo869,59   69,59
24Daisy Van GarderenGiyalinekeCardentoMPBoekweitruiters870,01   70,01
25Roel HarkeHernini h.BerniniMPStaphorst e.o.870,69   70,69
26Gert Van den HofGeneral's sonKashmir Van SchuttershofMPCeres870,98   70,98
27Kristyna MikulkovaCoupe du Monde MPHce Ruiters971,81   71,81
28Marieke SteenbergenGiantha-pBaltic VDLMPViribus Unitis989,20   89,2
29Renate BeuvingHarmanikiHos D'OMPExloo1262,36   62,36
30Willem VerdonkIndependentMylord CarthagoMPMillenniumruiters1265,46   65,46
31Cristina FriedrichEdinburghQuasimodo ZMPHondsrug1268,04   68,04
32Wim PompHammertimeFantomas de MuzeMPStroomruiters1269,27   69,27
33Fokko HuisjesArmagnacManhattanMPViribus Unitis1373,57   73,57
34Alexander ChittyIrvington VDLIndouglas Van Het BevrijdthofMPCeres1579,22   79,22
35Lysanne Kruizingacooper zCosunMPHondsrug1667,77   67,77
36Kristyna MikulkovaVigo's Son Z MPHce Ruiters1670,73   70,73
37Peter HelmsFlorian E.LarinoMPKasteelruiters1686,57   86,57
xJente HollanderDiesel 10 P. S.VittorioMPOostermoerUit11     
 Ben AnholtsNolithiya van't goolderColemanMPOlieveldruitersUit1     
 Roel HarkeGavinoSpartacusMPStaphorst e.o.Uit1     

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


Z SPRINGEN PAARDEN

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Meyerink, M.

Z/P, 1 parcours (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Wim Pomp (Sel)Ga la vie PHVaillantZPStroomruiters071,47072,66071,47
2Kristyna Mikulkova (Sel)Sidney ZPHce Ruiters470,26074,25470,26
3Alexander Chitty (Sel)Honeur De Pomme JBerlinZPCeres072,03468,31472,03
4Alexander Chitty (Sel)Hugo boss (res)Zirocco BlueZPCeres175,35471,67575,35
5Monique De Jong (Sel)GondolaUltimoZPStroomruiters470,58470,30870,58
 
6Roel Harke (Sel)Goldfever (res)IndoctroZPStaphorst e.o.471,44475,67871,44
7Willem Verdonk (Sel)Geneve (res)WizzerdZPMillenniumruiters071,83874,64871,83
8Lisa Broekert (Sel)Gambler (res)Zavall VdlZPViribus Unitis576,43475,23976,43
9Romy Froma (Sel)Cetaldine (res)DouglasZPBergveen476,41872,351276,41
10Alexander ChittyHurricane jNumero UnoZPCeres072,371691,831672,37
11Willem VerdonkHello BoyZapatero VDLZPMillenniumruiters873,24875,461673,24
12Tom WerkmanFarinaCaramboleZPLaarwoud871,841273,352071,84
13Francine PijperOvercinge's Zabadak ZZandor ZZPMeppel e.o.678,421677,132278,42
14Bart WaningePonderosa's Fiechique DNNabab De ReveZPStroomruiters872,25NG  72,25
15Merel MurrisDjango Beer MIlmeoZPCeres873,98NG  73,98
16Gert Van den HofEstelleCardentoZPCeres975,47   75,47
17Kristyna MikulkovaCara CharleneCarenzoZPHce Ruiters1375,10   75,1
xSophie ArendsGeertCantosZPNoorddrentse Rij- en JachtverenigingUit11     
 Peter HelmsFloriana H.Cantos HBCZPKasteelruitersVrijw     

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


ZZ SPRINGEN PAARDEN

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Meyerink, M.

ZZ/P, 1 parcours (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Renate Beuving (Sel)FellowIndoctroZZPExloo070,78075,87070,78
2Lysanne Kruizinga (Sel)Erunella DVeronZZPHondsrug472,61473,24872,61
 
3Roos Hansman (Sel)Easter Boy (res)Presley BoyZZPStaphorst e.o.875,28075,59875,28
4Gert Van den Hof (Sel)Eldorado VDL (res)CorlandZZPCeres473,75875,571273,75
5Xanne SluyterFelicitaTygoZZPHce Ruiters1667,91NG  67,91
xKristyna MikulkovaCoconella ZZPHce RuitersUit1     
 Xanne SluyterGuusjeZirocco BlueZZPHce RuitersUit11     
 Francine PijperOvercinge's Zanthago ZZandor ZZZPMeppel e.o.Vrijw     

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


M SPRINGEN PONY'S
DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

M/C, 1 parcours (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Simon Redder (Sel)Jay 's LisaKantje's RonaldoMCV.v.v. Rouveen e.o.059,38464,13459,38
2Sanne De Haan (Sel)Stardust (res)Young Winsome's AdrianMCV.v.v. Rouveen e.o.056,98860,93856,98
 
3Amber Krul (Sel)Spartacus (res)Melle JeromMCV.v.v. Rouveen e.o.572,81457,91972,81
4Silke Reuvekamp (Sel)I Follow You (res) MCBoekweitruiters462,34860,291262,34
xSophie KramerNielsVivienne's Vision Of FreedomMCHondsrug067,28Uit1  67,28

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


Z SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

Z/C, 1 parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1
 
xTirza Van MispelaarQuinty ZCZuidenveldUit11
 Leonie VosDiamond--ZCV.v.v. Rouveen e.o.Uit1

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


M SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

M/D-M/E, 1 parcours (21 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Marleen Otten (Sel)It's Me (res)DantosMDKoekange e.o.063,49060,71063,49
2Saskia Brinkman (Sel)TemptationMelle JeromMDV.v.v. Rouveen e.o.056,64454,47456,64
3Rheava Siy (Sel)Cerise de CirceeVDL WittingerMEZuidwolde462,7060,38462,7
4Marleen Otten (Sel)Flessenbos FlorianBerkhof's BusinessMDKoekange e.o.063,55462,92463,55
5Jo - ann Troost (Sel)SoerabajaKantjes RonaldoMDV.v.v. Rouveen e.o.465,27061,81465,27
6Evelyn Ter Reegen (Sel)Whisper (res)--MEBrinkruiters068,19464,70468,19
 
7Iris Troost (Sel)Creggsfort Flash Back (res) MDV.v.v. Rouveen e.o.460,26458,49860,26
8Manon Van den Hof (Sel)Anemone Mabeline's Elana (res)Orchid's Highland SurpriceMDZuidwolde462,78460,47862,78
9Megan FeltsKantje's FelicioJustice H.r.MDKasteelruiters570,45468,83970,45
10Fabienne KosterGlasgowUstinovMEWeideruiters862,46861,431662,46
11Marissa Oude velthuisOxford's ChampNamelus RMEStroomruiters1178,48675,931778,48
12Stijn HokseGinoSulaatik`s VivaldiMDV.v.v. Rouveen e.o.865,161661,352465,16
13Leonie VosCantos--MDV.v.v. Rouveen e.o.458,11Uit1  58,11
14Laura WiltingSympatyLe MatsjoMDBoekweitruiters1073,47Uit1  73,47
15Magrit De WitteHerbie hIndoctroMEV.v.v. Rouveen e.o.1681,8NG  81,8
16Mariska OosterveldPolo MEZuidwolde1875,36   75,36
xSanne LubbersDirty Harry MDWoldruitersUit1     
 Myrthe VosCamily-ArlandaBovenheigraaf's CamilloMDStroomruitersUit1     
 DaniŽlle HoltermanOrchid's AuroraZodiakMDV.v.v. Rouveen e.o.Uit1     
 Rifka Van MispelaarCamilloKantje's AppartMDZuidenveldUit1     
 Emma SteenstraSterrenhof's Golden PopcornBodoMDZuidwoldeUit1     
 Lisa HammingaDekro's ChrysKantje's CarlandoMDAnnenNG     
 Lisa HammingaGolden DelightFs Golden MoonlightMDAnnenNG     

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


Z SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

Z/D-Z/E, 1 parcours (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Anne Feenstra (Sel)Jolly--ZDBoekweitruiters059,14057,78059,14
2Jordi Koopmans (Sel)De Boer-Horsetrucks QuicksilverCicero ZZDV.v.v. Rouveen e.o.462,4459,86862,4
3Saskia Brinkman (Sel)GeneveLevantos 2ZDV.v.v. Rouveen e.o.062,51861,15862,51
 
4Irene Van den Hof (Sel)Anemone Mabeline's AmraDe Vriesjes MitchZDZuidwolde870,24064,68870,24
5Sven Kats (Sel)Black Sheep Farm's Marc O' Polo (res)Don JohnsonZDPrinses Beatrix468,33861,021268,33
6Jo - ann Troost (Sel)Berktzicht Saffira (res)Justice H.R.ZDV.v.v. Rouveen e.o.1582,55675,882182,55
7Iris Troost (Sel)Maghera Joy (res)Knockillaree TomasZDV.v.v. Rouveen e.o.1479,871177,222579,87
8Marlou DekkerMacho ZDBoekweitruiters867,45Uit1  67,45
9Anne BakkerFailyQuality Time TNZEBosruiters Koekange866,51NG  66,51
xAnna PlassIsabellaMISTER MALTHEZDBoekweitruitersUit1     
 Renee SpeelmanWaddenhoek's SanneJurjen H.ZDStroomruitersUit1     

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


ZZ SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

ZZ/D-ZZ/E, 1 parcours (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Raymond Redder (Sel)Haley La VerdiKantje's RonaldoZZDV.v.v. Rouveen e.o.472,43059,17472,43
2Lisa Hamminga (Sel)Sudden ZZDAnnen1274,291265,482474,29
 
3Irene Van den Hof (Sel)Anemone Orchid's Sarine (res)Orchid's CestaniiZZDZuidwolde475,642082,342475,64
xThirza FokkensEasy QuibellQuite EasyZZEStroomruitersUit1     
 Anna PlassGentlemanKantje's RonaldoZZDBoekweitruitersUit1     

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


B SPRINGEN PONY'S

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Roelink, J.F.A.
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.
Jury: Corbeek, Jeanette

B/A-B/B, 2 parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Mascha Weinans (Sel)D.d.m. Floor--BBBoekweitruiters082,5
 
2Sander Hulst (Sel)Mandy (res)LambertBAV.v.v. Rouveen e.o.080,0
3Renzo Zoer (Sel)Perfectje (res)Coelenhage's DixieBAKoekange e.o.070,5
4Emma Guichelaar (Sel)Hambroek's Dancing Queen (res)Willow Tree's AmigoBBWeideruiters465,0

B/C, 2 parcours (7 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Floor Tissingh (Sel)EquadorVisionBCReestruitertjes085,0
2Annelin Pot (Sel)Coco (res)--BCHondsrug081,0
 
3Justin Weinans (Sel)DDM Charlie (res) BCBoekweitruiters080,0
4Rosanne Zinger (Sel)Miss Alinda (res)AladinBCStroomruiters072,5
5Renzo ZoerGamekeeperWheemhoeve's MarkoBCKoekange e.o.072,0
 Renzo ZoerblackyRoza's SavanetaBCKoekange e.o.072,0
7Renzo ZoerMarshallWheemhoeve's MarkoBCKoekange e.o.070,0

B/D-B/E, 2 parcours (9 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Mascha Weinans (Sel)DDM Orchids Fiona BDBoekweitruiters079,5
2Emily Hans (Sel)TrophyMikelBDMillenniumruiters075,5
3Marcella Berends (Sel)ITALIňTTE DU VLIST (res)E- StarBERunderuiters070,0
 
4Paulien Mulder (Sel)Asterhof's Vincent (res)Noordhof's SurpriseBDBrinkruiters067,5
5Loes Meijer (Sel)Miss Montreal (res)--BDHondsrug063,0
6Britt Elderhorst (Sel)Palderhoeve's Jochem (res)Oosterbroek FrancoisBDRavenruiters467,5
7Mayla PijperGijs BDWoldruiters467,0
8YaŽlle SchaarmanBailey BDKnollegruunruiters865,5
xJustin VosAltrido's Olet's CasperNieuwmoeds PatrickBDBrinkruitersUit11 

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


B SPRINGEN PAARDEN

DEKENS VOOR DE KAMPIOENEN AANGEBODEN DOOR REDDER TRANSPORT STAPHORST EN INDAPP STAPHORST

Jury: Compagner, H.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Corbeek, Jeanette

B/P, 2 parcours (16 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Miranda Harke (Sel)JackpotDallas VDLBPStaphorst e.o.085,5
2Manon Van den Hof (Sel)ChallengerSydneyBPCeres083,0
3Daan Reuvekamp (Sel)Cerasuolo ZCanabis ZBPBoekweitruiters082,5
4Jurrian Boldewijn (Sel)Ginie (res)Tangelo Van De ZuuthoeveBPStaphorst e.o.080,0
 
5Astrid Reinders (Sel)Jaylon (res)Triomphe De MuzeBPBoekweitruiters480,0
6Djamilla Kooiker (Sel)Jannaborough (res)CharismaBPStaphorst e.o.470,0
7Jordi Koopmans (Sel)Hirpina (res)ApplausBPBoekweitruiters467,5
 Rosanne Schreuri-LanciaLuxBPVrederuiters467,5
 Renate Koetsier - Van AsseltIdentity HxEl PrimeroBPWoldruiters467,5
10Manon HooijerJalomaMariusBPVrederuiters465,5
11Margreet Bennink - HoeveGlow GranikoBodinusBPWoldruiters465,0
12Anja VeldmanIndigo AgainHarley VdlBPBergveen465,0
13Annemieke HatzmannHistoryDakarBPKnollegruunruiters462,5
14Renate Koetsier - Van AsseltIrma-EEl PrimeroBPWoldruiters868,0
xJulia BijlGriffin d'OHos D'OBPViribus UnitisUit2 
 Dize MentinkBonzaiSarantosBPHondsrugVrijw 

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


VERENIGINGS SPR pony's

Jury: Compagner, H.
Jury: Verbrugge, D.A.
Jury: Vries - De Rink, G. De
Jury: Beuving - Steenbergen, R.
Jury: Kuijer, E.

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L/A-L/B-L/C-L/D-L/E-M/A-M/B-M/C-M/D-M/E, 1 parcours (16 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Aylana SmitMoonlight ShadowKamaro Van Orchid'sLDV.v.v. Rouveen e.o.054,02
2Willemijn SijbengawinnetouVader OnbekendLC1 Stroomruiters056,60
3DaniŽlle HoltermanOrchid's AuroraZodiakMDV.v.v. Rouveen e.o.056,72
4Aisha SmitDe Leijen's KimKosmo Van Orchid'sLDV.v.v. Rouveen e.o.058,74
 
5Loussan DekkerOn-topWinstonBDBoekweitruiters060,63
6Simon RedderBlack Magic--LBV.v.v. Rouveen e.o.060,76
7Jayden MettingJ's Quickstar--LCBoekweitruiters060,91
8Marissa Oude velthuisOxford's Champ team 1Namelus RME1 Stroomruiters062,13
9Rosanne ZingerMiss AlindaAladinBC2 Stroomruiters063,21
10Fleur StruikSparkling PrinceKippure HoratioBD2 Stroomruiters068,90
11Justin WeinansDDM Charlie BCBoekweitruiters073,39
12Mascha WeinansDDM Orcid's Fiona--BDBoekweitruiters578,40
13Annerieke ZingerChanel--LD1 Stroomruiters860,03
14Charissa PrinsIcarusIsmarLE1 Stroomruiters862,00
15Dimphy FokkensPromises PMeonbury Peter RabbitLD2 Stroomruiters871,31
xNikki Fleur De HaanM&MOrchid's TygoBD2 StroomruitersUit2 

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden


VERENIGINGS SPR Paarden

Jury: Compagner, H.
Jury: Folkerts, G.A.
Jury: Hindriks, J.
Jury: Meyerink, M.

B/P-L/P-M/P, 1 parcours (16 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Renate BeuvingInxCreedLPExloo061,77
2Monique GilsBonhbouche BBabouche Vh Gehucht ZMP2 Stroomruiters063,44
3Lous Konsman - BeuvingBoleroBojarBP2 Stroomruiters066,95
4MariŽl Van MensvoortGo for itArezzo VDLLPExloo067,18
 
5Charlotte BakkerIndexDexter RBPExloo067,68
6Didi MulderdaimondUkatoLPExloo070,25
7Dianne TijmesIciTangelo Van De ZuuthoeveBPViribus Unitis075,18
8Jody GrasdijkHa die BrumQuasimodo ZBP1 Stroomruiters465,32
9Arjen LomulderGlobalCardentoLP1 Stroomruiters466,43
10Romy KamermanIbizaUp To DateBPViribus Unitis474,17
11Lisa BroekertHero LPViribus Unitis689,51
12Mirte MarrinkJuventusEl PrimeroBP1 Stroomruiters862,63
13Anne V.d. EerenbeemtHot summerWyntonBP1 Stroomruiters864,69
14Lois VosIhr FŁrstinCasimoBP2 Stroomruiters870,34
15Laura KoenradesFerrariZapatero VDLBP2 Stroomruiters882,81
xTara BijlFrescoVDL CampbellBPViribus UnitisUit2 

L PAARDENB PAARDENL PONY'S Cat DEL PONY'S Cat CL PONY'S Cat ABB PONY'S Cat ABB PONY'S Cat CB PONY'S Cat DEM PAARDENZ PAARDENZZ PAARDENM PONY'S Cat CZ PONY'S Cat CM PONY'S Cat DEZ PONY'S Cat DEZZ PONY'S Cat DEB PONY'S 2E OMLOOPB PAARDEN 2E OMLOOPVERENIGINGS SPR pony'sVERENIGINGS SPR Paarden